Dyer te blinduara

Shitet nga: Musli 31 Jan 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi 4copa lloj lloj jane shum te mira dhe te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim