Dyr te hekurit per oborr

Shitet nga: Dyer te hekurit per oborr 12 Jan 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Jan dyr te oborrit shum te mira dhe te rruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim