EPIMEDIUM PERZIERJE ME MJALT PER SHTIMIN E QELIZ..

Shitet nga: INFO MJEKSIA 03 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
EPIMEDIUM PERZIERJE ME MJALT PER SHTIMIN E QELIZAVE
==========================================

Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
================================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404

Cmimi 50e

====================================

PERMBAJTJA
Mjalt dhe 5 lloje te bimve epimedium 20%, tribulus terestris
ginseng i kuq saw palmeto dhe ginkgo biloba

DOBIT

Perdoret per shtimin e qelizave seksuale mashkullore
shton potencen
jep energji dhe forcon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim