Enelarese

Shitet nga: Leonora 15 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes enelaresen Gorenje. Eshte shume pak e perdorur, eshte ne gjendje te rregullt dhe pastron enet shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim