FIFA 15 - Playstation 4 (PS4)

Shitet nga: Valon 30 Nën 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Loje per PlayStation 4. E perdorur per nje kohe shume te shkurter. E ruajtur dhe pa asnje defekt. FIFA 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim