FLAMUR KUQ E ZI

Shitet nga: Meti 29 Tet 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh Flamurin shum i ruajtur pak i perdorur por jo shum
ka qen ne Dasmen e Dajes
te ata tezakat e kom pas ne një Darsem si dhe ka qen me dy shtepi i vendosur ne kulum
si dhe per gjdo manifestim apo zjedhje ka marr pjes si flamuri me i par qe ka Valvitur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim