Fabrika e rrjetave te zingtuara dhe plastifikuara

Shitet nga: Kushtrimi&B 21 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fabrika e rrjetave te zingtuara dhe plastifikuara "KUSHTRIMI&B" - Milloshevë
Tel:+377 44 630 947 ; +377 44 848 375
email: kushtrimi89@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim