Filter uji- HYDRO DUO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 13 Mar 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Filtra te ndryshem uji, te cilet bejne pastrimin e ujit nga elemente te demshme per shendetin e njeriut, te destinuar per largimin e aromave jo te kendeshme te cilat jane si pasoj e komponimeve te ndryshme kimike qe gjenden ne ujin e pafiltruar!

Filtro dhe pastro ujin, ruaj shendetin tende!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim