Fiziodispenzer Saeshin Traus XIP10 me Pesament K..

Shitet nga: Pllumbi 03 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
- Motor Implantologjik Fisiodispenzer Saeshin Traus XIP10

- I perdorur dhe shume ne gjendje te mire , munde ta shikoni ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim