Flija me porosi

Shitet nga: Flija me porosi 25 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme flija me porosi.Porosite behen me ane te telefonit (049501837) dhe Viber (+38649501837 dhe +38649155316).Flija behet sipas porosise e madhe dhe e mesme.Te pjekura me saç.
Cmimet sillen rreth 15-20euro varesisht nga porosia.
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim