Flija me saq

Shitet nga: Tringa 28 Mar 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
bejme filja me saq dhe maz t t gjitha madhsive ju garantojm per cilsi dhe shije me qmime shum t volitshme po ashtu bejme torta per festa dhe ditlindje si :tunell,greke,monaco etj
gjindemi perball gjelltores prizreni n bregun e diellit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim