Flokë me shtojsa

Shitet nga: shtojsa 03 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten flokët ne foto, janë 2 palë
Flokët janë origjinale ngjyrosen drejtohen dredhen
Qmimi per 1 pale eshte 120 euro (te gjatat 60 cm 260 gram)dhe 100 euro (pak me te shkurta 50 cm 220 gram)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim