Foli difuzive për kulme.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SIGMA 18 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim me shumice dhe pakice foli difuzive për kulme.Foli difuzive nga Austria ku pesha e saj sillet nga 110 g/cm2 deri 280 g/cm2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim