Folie per paketimin e gjërave ushqimore

Shitet nga: bytyqi beqir 03 Sht 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim folie per paketimin e gjerave ushqimore te prodhuar nga prodhuesi me i madh dhe ne kualitativ në gjermani si dhe ne evropë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim