Fotokopje Ricoh mpc2800

Shitet nga: Ememem 22 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet fotokopje color/pa ngjyra ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorun, i mungon vetem ngjyra e zeze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim