Frigorifer dhe mbajtse e gjerave ,pemeve

Shitet nga: Shkelzen 30 Dhj 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes keto mjete frigoriferi mbajtsja e pemeve dhe mbajtsja e gjerave ushqimore me qmim 700 euro per me shum na telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim