Frigorifera mbajtese e gjerave dhe pemeve

Shitet nga: Shkelzen 02 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes frigoriferin mbajtesen e pemeve dhe mbajtesen e gjerave ushqimore me qmimi 700 per me shum na telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim