Fshesë elektrike, Nxemese me rryme

Shitet nga: Bujar 11 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shese fshesen eletrike funkcionale shume pak e perdorur dhe nxemsen 2.5 (termo) funkcionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim