Furra PizzaGroup

Shitet nga: ZD 29 Sht 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR

Komuna: Prishtinë
Furra PizzaGroup eshte blere e re, eshte perdorur vetem 3 muaj eshte ne gjendje shum te mire... Per me shum informata kontaktoni : 044 986 109 dhe 049 82 83 84
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim