Furre per pica dhe Dyer oborri

Shitet nga: Agim 23 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes furre per pica me rryme, dy bombola te plinit dhe dyer per oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim