Furre per tharjen e thonjeve

Shitet nga: Besa 25 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Furre per tharjen e thonjeve eshte e re e perdorur vetem nje here dhe punon perfekt permban 4 llampa dhe kshtu i than thonjet ne kohe shum te shkurter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim