Fustana per mbremje ( DASMA DHE AHENGJE )

Shitet nga: Jetmir 05 Mar 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Dy fustana te mases mesatare jan te rujtun dhe mjaft te bukur te ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim