GOTA TE PIEVE TE FTOHTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EKO Paper 14 Tet 08:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gota per pije te ftohta

Me shumice dhe pakice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim