Gilindera nga Metali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Metali i Ri 01 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gilindera,dyer dhe gjitha punimet tjera nga metali.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim