Gilindera tarase

Shitet nga: TOSI 19 Tet 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Gilindera nga druri dhe armatura
Metra 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim