Gilindera tarase

Shitet nga: T.M 19 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Gilindera nga druri dhe armatura
Qmimi 10 euro meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim