Gjenerator 40 kVa,urgjent!!! vetem 58 ore pune!!!

Shitet nga: Driton 14 Tet 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Gjenerator 40 kVa, vetem 58 ore pune!!!
eshte pa zhurme,dhe ne gjendje si i ri.
Cmimi eshte i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim