Gjenrator

Shitet nga: Bashkim 28 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Gjenerator Superstar 22 kva
Ne gjendje Perfecte
Ndezja me qeles me mundesi automatizimi
Dizel
Ore pune 320.
Transporti dhe montimi Gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim