Gjera Antike... Antikitet... gjera te lashta

Shitet nga: Leo 24 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gjera te vjetra... Antike... te lashta... nga tradita jone shqipetare....
edhe ne Viber...
Jane gjera autentike dhe shume te ruajtura mire...
ju flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim