Green Laser 8000m(8km)

Shitet nga: Dren Tafilaj 06 Shk 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Laser me ngjyre te gjelbert dhe
me fuqi te madhe.
E perqon driten deri ne 8000 metra.
Laseri vie me nje bateri dhe nje mbushes per bateri.
Gjithashtu vie edhe shperndaresi i drites (e shperndane driten ne drejtime te ndryshme)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim