Gyp i pershtatshum per reklam

Shitet nga: gypa 26 Dhj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
gypi esht 12 metra i gjat dhe 50cm i gjere i pershtatshum per reklam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim