Gypa per reklam

Shitet nga: gypa per reklam 22 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
gypat jan 12 metra te gjat dhe 50 gjersia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim