Hidofor Pump e Ujit

Shitet nga: Viki 09 Jan 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet

Hidofor Pump e Ujit

me 1 Zoll hyrje dhe dalje

ose

me fi 50 hyrje dhe dalje

045 30 40 00 ose VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim