Hidrofor Gjerman 1300w deri 5.5 bar 90 litra min..

Shitet nga: Remzi 17 Tet 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes hidroforin komplet gjerman eshte i ri , i pa perdorur , gjithashtu bejm edhe instalime te ujit dhe rezervareve te ndryshem gjithashtu bejm evitimin e prishjeve.gjindemi ne rrugen Bedri shala afer Varrit te (dr . Ibrahim Rugova) ne prishtinë.për info-044/049-207703ne viber 37744207703
K
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim