Hoverboard - RROTA - SMART BALANCE WHEELS

Shitet nga: RROTA 22 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
SMART BALANCE WHEELS - HOVERBOARD SEGWAY - RROTA KOSOVA

6.5 inch
PA BLUTOOTH 120 euro (te gjitha ngjyrat)

6.5 inch me bluetooth per muzika, led drita mbi rrota dhe qels me ndez dhe me fik nga distanca - 130 euro

6.5 inch Lamborghini- 150 euro
8 inch Lamborgini 180 euro (me bluetooth drita led qels)

8.5 inch hummer modeli me i ri off-road ne ofert nga 270 ne vetem 200

10 inch me goma me ajr modeli i ri 2018 me Bluetooth muzika new - ofert nga 270 ne vetem 200

kualiteti shum i mire QMIMI EDHE ME I MIRE
Garancion 1 muaj

TRANSPORTI GRATIS - PAGESA PASI TA PRANONI PRODUKTIN - POROSIA JU VIE BRENDA DITES

ose viber +377 45 204 208

Ose kerko faqen ne Facebook:
Hoverboard rrota ne albi mall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim