Hoverboard - RROTA - gjitha modelet

Shitet nga: kushtrim 21 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 EUR

Komuna: Prishtinë
HOVERBOARD RROTA
eshte dyqan i specializuar per shitjen me pakice e shumice te paisjeve Smart Balance Wheel HOVERBOARD si dhe servisimin e tyre.

Vizito piken tone ALBI MALL KATI zero, Veternik Prishtine. ose porosit online dhe transporti eshte gratis ne tere kosoven

FB/ https://www.facebook.com/hoverboardgrandstore

insta/ Hoverboardrrota

VIBER/WHATSAPP 045 204 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim