IVECO 5s-H12

Shitet nga: Reis 24 Mar 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes urgjent:IVECO 2.3 disel 16v ngjyre te bardhe dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim