Ilaçi natyral për kurimin e variçeve (venave) pa..

Shitet nga: INFO MJEKSIA 28 Gsh 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
facebook INFO MJEKSIA


Ilaçi natyral për kurimin e variçeve (venave) pa operacion

========================
Jemi në podujevë vetem permes interneti punojmë
me shumic dhe pakic produktet tona mund te mirren në
podujevë prishtinë dhe në mitrovicë me porosi
për në komuna tjera i dergojm porosit vetem për blerjet mbi 50 euro
Porositë bëhen përmes telefonit
Porositë në +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
==========================================

A.H me vend banim ne SHKUP tregon se ka pas efekt dhe ka ndihmuar shum ky vaj

Cmimi 15e

Variçet formohen si rrjedhojë e një debulese (dobësimi) të venave. Kjo debulesë mund të jetë si pasojë e trashëgimisë gjenetike: Në fakt është vërtetuar që në një familje mund të jenë disa pjestarë me variçe (më shpesh nëna, gjyshja).

Shumë gra dhe burra mbi moshën 30 vjeçar vuajnë nga dhimbja dhe shfaqja e variçeve (venave), por vetëm duke mbajtur sistemin digjestiv në lëvizje, mund të gjeni çelësin e shmangies së këtij problemi.

Ç’duhet të bëj me variçet?
Mundohuni të mos qëndroni për një kohë të gjatë në këmbë. Nëse ju duhet ta bëni herë pas here uluni dhe ngrijini pak këmbët për rreth 30 minuta.
Mundohuni të mos qëndroni këmbë mbi këmbë teksa jeni ulur.
Mos vishni këpucë me taka dhe të ngushta.
Bëni rregullisht gjimnastikë për këmbët dhe pulpat e tyre.
Ulni peshën tuaj nëse jeni mbipeshë.
Mundohuni të mos bëheni kaps (konstipacion).
Mundohuni të ecni po jo sa të lodheni pasi ecja ndihmon në kontraktimin e muskujve dhe në lëvizjene gjakut sipër.
Kur të flini vendosini këmbët mbi një jastëk.
Kjo është një terapi natyrale për kurimin e variçve e cila bën hapjen e enëve të gjakut në vend të Angioplastisë dhe Bypass-it.

Përbërja:
Lëng Hudhëre
Lëng Zengjibil
Lëng Limoni
Lëng Portokalli
Uthull Molle
Ujë natyral
Mjaltë origjinal i cilësisë së lart natyrale

Përdorimi: Pihet gjysëm filxhani kafje esell çdo mëngjes për një muaj, pastai pauzohet për 10ditë dhe fillohet edhe për një muaj dhe po e njëjta proceduar vazhdohet edhe muajin e tret edhe me lejen e Allahut arrihet suksesi që dëshironi pa pasur nevoi të hyni në operacion edhe të i nështroheni terapive të ndryshme që janë shumë të kushtueshme materjalisht edhe të lodhëshme fizikisht.
Kjo terapi duhët të përdoret tre muaj vazhdimisht dhe për çdo muaj duhët të konsumohen 500ml nga ky ilaç. Efektet do i shihni në 5 ditët e para të përdorimit.
- Eshtë shumë rezultative për të gjithë të sëmuret të cilet duhet të vendosin unaza ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim