Ilaq bimor "Meshekran" per semundjen e ALOPECIA ..

Shitet nga: Erdogan 01 Krr 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërojmë sëmundjen “Alopecia Areata” ilaqe natyrale me efikasitet 100% të sigurtë. Gjindemi në lagjen “Vellusha” rruga Bajram Kelmendi nr.22. Për informata më të hollësishme mund të kontaktoni në numrin 044199485.

“Meshekran” është një ilaq popullor I prodhuar 100 vite më parë posaqërisht për sëmundjen “Alopecia Areata” i cili është trasheguar brez pas brezi. Ka një përmbajtje bimore dhe është 100% natyrale.Ilaqi ka gjendje të lëngshme. Prodhohet personalisht nga berberi me përvojë 70 vjeqare , Ismail Meshekran.

https://www.facebook.com/meshekran


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim