Ilaq kundër akneve

Shitet nga: Ard 18 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim ilaq krem kundër akneve. Ilaqi eshte ilaq kinez teper efektiv ne luften kunder akneve. Perman nje arome te kendshme dhe perbehet ekstrakte te nje bime mjekesore e cila quhet Aloe Vera.

Per momentin kemi vetem 20 kutia ne Prishtine!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim