Invertar per frizere

Shitet nga: Vala 17 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes invertarin per frizere te perdorura vetëm 3 muaj
Te gjitha janë në gjendje shume të mire
- 3 pasqyre me dollapa ..njera per grim
-3 Karrika pune
- Llavamani dollapi per shampona
- Shtrati i depilimit ,dollapi , perdet etj
-Tavolina per thoj me aparat , llampa etj
-Tavolina me karrika per kliente
Paisjet dhe veglat per rregullimin e flokve te importuara nga Zvicera etj

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim