Invertarin e lokalit

Shitet nga: Sabile Aliu 18 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Invertari perfshin : mjetet e kuzhines,skaren,shankin,apratatin e kafes, 2 frigorifera per pije si dhe tavolinat se bashku me karrikat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim