Invertor 1000,800,600 dhe 350 W

Shitet nga: xhemajl 02 Dhj 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
invertor ne shitje me fuqi 1000,800,600 dhe 350 W qmimi: 1000 W 100 Euro dhe 200 800 W 80Euro 600 W 60 Euro 350 W 35 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim