Invrtor 1000,800,600dhe 350 W

Shitet nga: xhemajl.dakaj@hotmail.com 10 Gsh 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes invertorme fuqi prej 1000 W me mbushes te vetin automatik dhe prej 1000,800,600dhe 350 me mbushes te veqant(ndaras) automatik. Qmimet:200,100,80 70 dhe 35Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim