Iphone 6 plus

Shitet nga: xhavit 15 Pri 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
ësht ne gjendje te rregull dhe edhe vetem 1 muaj i perdoru paret me duhen per të dalur ilegalisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim