Jap banes me qira me prishtine

Shitet nga: Albrim 24 Dhj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne prishtine te lagja e spitalit
Banesa ka:sallonin,banjo,2 dhoma gjumi,koridor,shpajz,ballkon ETJ.
Eshte me nxemje qendrore
Ujin dhe rrymen e paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim