Jap banes me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrimi 21 Dhj 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira je prishtine ne lagje te spitalit
Banesa posedon sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo shpajz koridor ballkon osht me nxemje qendrore
Rrymen ujin dhe nxemjen e paguajme ne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim