Jap banes me qira ne prishtine

Shitet nga: Albrim 01 Tet 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne prishtine te lagjja e spitalit
Ka:sallonin,banjo,2 dhoma gjumi,shpajz,ballkon ETJ
Eshte e mobiluar
Ujin dhe nxemjet e paguajme ne
Eshte me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim