Jap mësim në gjuhën gjermane dhe matematik

Shitet nga: Gjumnije 16 Mar 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap mësim në gjuhën gjermane dhe në matematikë. Të interesuarit mund të lajmrohem në numra të telefonit
049111615 dhe 044816642.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim