Jap me qira banesen

Shitet nga: Albrim 05 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen ne prishtine te lagjja e spitalit
Ka:sallonin,banjo,2 dhoma gjumi ,ballkon,shpajz ETJ
Eshte e mobiluar
Ujin dhe rrymen e paguajme ne
Eshte me nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim